איך תכתבו תוכן שיווקי לאתר?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

אחת המשימות הקשות ביותר שניצבות לפני בעל אתר תהיה לכתוב תוכן שיווקי. תוכן שיווקי הוא תוכן שאמור לעשות את עבודת המכירה אותה אמורים לעשות המוכרים. מכיוון שבאתר אין מוכרים שמסתובבים בין הלקוחות, התוכן השיווקי הוא זה שיעשה את העבודה. המטרה שלכם תהיה להגדיל את היקף המכירות או את היקף ההתעניינות באמצעות אותו תוכן שיווקי. מכאן עולה השאלה איך כותבים תוכן שיווקי לאתר על מנת שיעשה את העבודה? הכנו לכם כמה דגשים שיאפשרו לכם להכין תוכן שיווקי שיגדיל את היקף המכירות. גם אם בעבר לא הצלחתם לכתוב תוכן שעושה את העבודה, החל מהיום זה הולך להשתנות.

 

תוכן שיווקי יכול להתאים לקידום אורגני

 

תמיד ישנה את המחשבה כי תוכן שיווקי לאתר הוא תוכן שלא יתאים לקידום אורגני. עם זאת המציאות מלמדת אותנו כי תוכן שיווקי יכול להיות מעולה גם לקידום האורגני של האתר. מה שאתם צריכים לעשות זה לחשוב על הצרכים האורגניים בעת כתיבת התוכן. נכון שלא מדובר על תוכן שכל כולו מיועד לקידום אורגני, אך זוהי אחת מהמטרות שאותה הוא אמור להשיג.

 

תחשבו מה הלקוח היה רוצה לשמוע

 

בעת כתיבת תוכן שיווקי לאתר יהיה עליכם לחשוב מה הלקוח ירצה לשמוע. בדיוק מה שהייתם אומרים לו אילולא הוא היה נמצא עכשיו מולכם. כדי שהתוכן יעשה את העבודה יהיה עליו להיות כזה שקולע בול למחשבות של הלקוח. לכל לקוח יש את הדברים שאותם הוא ירצה לשמוע, תצטרכו לקלוע בול לעניין הזה. גם אם כל לקוח ירצה לשמוע משהו אחר יהיה עליכם לעשות שינויים תוך כדי הכתיבה לאתר.

 

כותרת מעניינת שתמשוך פנימה

 

תזכרו כי תוכן שיווקי לאתר אמור להיות כזה שיש לו כותרת שלא משאירה סימני שאלה. הכותרת היא זאת שאמורה למשוך את הגולשים אל תוך המאמר שאותו כתבת בעצמכם. במקרה שבו הכותרת לא תהיה מושכת, המאמר לא יעשה את העבודה שמוטלת עליו. עם כותרת מסקרנת ומפולפלת יהיה אפשר להגיע למציאות שבה המאמר עושה ניסים ונפלאות. לעיתים הוא יכול להיות הרבה יותר יעיל ממה שדמיינתם שהוא יהיה. תחשבו על כותרת שכמותה עדיין לא יצא לכם לשמוע לפני כן.

 

תנסו להיות יצירתיים ככל האפשר

 

תוכן שיווקי לאתר צריך להיות תוכן יצירתי, אחרת הוא לא יהיה מעניין כמצופה. היצירתיות היא חלק מהכתיבה, כל פעם יהיה עליכם לשים על עצמכם כובע אחר. בו בזמן תצטרכו לעניין את הגולשים, לגרום להם לראות כי אצלכם הם מקבלים ערך מוסף. לא רק בהקשר של התוכן, אלא גם בהקשר של הדברים שאותם הם קוראים. גם כאשר כותבים תוכן עבור קידום אתרים SEO יהיה אפשר לשלב את היצירתיות כחלק מהכתיבה. בטח בעולם שבו ניתן לקרוא המון כתבות ומאמרים בכל מיני נושאים שונים.

תוכן עניינים

אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שלנו! אנחנו החברה המובילה בארץ לקידום אתרים אורגני​. אנחנו מציעים קידום אתרים אורגני מקצועי, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

פתיחת הכוח של האינטרנט: החשיבות של הרשמה לקורס תכנות אינטרנט

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. מקניות ותקשורת ועד בידור וחינוך, כמעט הכל נעשה עכשיו באינטרנט. ככל שהביקוש למפתחי אתרים ממשיך לעלות, הרישום לקורס תכנות אינטרנט הפך למכריע עבור אלה המחפשים קריירה מצליחה בתעשיית הטכנולוגיה.

למאמר המלא »
הכנת לוגו

פתיחת הכוח של לוגואים: בניית מותג מקוון חזק לחנות החולצות שלך

בניית מותג חזק חיונית לכל חנות חולצות מקוונת. לוגו מעוצב היטב לא רק מייצג את המותג שלך, אלא הוא גם משמש ככלי שיווקי רב עוצמה. כאשר הדפסת לוגו על חולצות צוברת פופולריות, חשוב להבין כיצד להשתמש בטכניקה זו ביעילות כדי לבנות מותג מקוון חזק.

למאמר המלא »

שליטה בקידום אתרים בגוגל: אסטרטגיות יעילות להגברת הנראות באינטרנט

כשזה מגיע לנראות באינטרנט, גוגל היא ללא ספק המלך. עם מיליארדי חיפושים יומיים, הופעה בולטת בגוגל יכולה להיות מחליף משחק עבור כל עסק. עם זאת, לא מדובר רק בהופעה בגוגל; זה על לעשות זאת בצורה חיובית ובעלת מוניטין.

למאמר המלא »

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו