איך מפרסמים אתר בגוגל

למה לפרסם אתר בגוגל?

כיום במאה ה21 בעידן הטכנולוגיה והמידע הנגיש, העולם התפתח מקצה לקצה בתחום הפרסום.
אם בעבר פיזור כרזות, עיתונות, שלטים ורדיו היו ערוצי הפרסום היחידים, היום יש את האינטרנט שמקנה ערוץ פרסום חזק מאוד ומרכזי מאוד בחיינו. האינטרנט התחלק לערוצי פרסום רבים כגון פייסבוק, ליקדאין, גוגל ועוד.
מי היום לא מחפש בגוגל דבר שהוא צריך, משהו שרוצה לקנות, בעיה שיש לו ברגע וכו’. גוגל הפך למרכז מידע עצום אשר גדל וגדל במהירות עצומה.
אתם, כבעלי אתרים תרצו להופיע בגוגל, כאשר הלקוחות הפוטנציאלים מחפשים את איש המקצוע או תחום שבו עוסק האתר שלכם אתם בוודאי תרצו להופיע שם ושיכנס לאתרכם. וכמו שאתם חיפשתם איך מפרסמים אתר בגוגל, הגעתם לכאן. ובקרוב תדעו איך עושים זאת.

דרכי פרסום בגוגל

אז אחרי שהבנו שפרסום אתר בגוגל הוא חובה, נשאר רק להבין איך מפרסמים אתר בגוגל?
דרך מספר אחד היא פרסום ממומן בגוגל אשר מכונה גם PPC. PPC משמעותו: pay per click, שלם עבור הקלקה. כלומר, אתם משלמים לגוגל כסף עבור הפרסום בתוצאות החיפוש ובאתרים שמכילים את הפרסומות של גוגל.
על כל קליק אתם עתידים לשלם בין שקל אחד ל20 ש”ח, מחיר לקליק בנוי כמכירה פומבית, כאשר יש יותר ביקוש לביטוי מסוים, ויותר אנשים מפרסמים את אתריהם במילת חיפוש מסויימת כך המחיר לקליק עולה בהתאם.
הדרך השנייה היא פרסום אורגני בגוגל. פרסום זה מטרתו היא להגיע לתוצאות הראשונות בחיפוש בגוגל. בפרסום זה אין צורך לשלם בגוגל אך יש עבודה רבה על האתר ומחוצה לו כדי שיופיע במיקום גבוה וידורג בציון גבוה על ידי גוגל.
ככל שאתרכם בעל תוכן רב יותר ובעל מידע עשיר לגולש כך הסיכוי שלכם להופיע בגוגל גדל.

סיכום על פרסום האתר בגוגל

כמובן שבמידה ואתם רוצים להיכנס לעומק וללמוד איך מפרסמים אתר בגוגל עליכם ללכת לקורס מקצועי בתחום קידום אתרים או לתת למישהו מקצועי שיעשה את העבודה עבורכם.
קידום אתר אורגני או ממומן דורש ידע רב בכל הפרמטרים החשובים לגוגל. לכן, שימו לב שאתם לא עושים טעויות שעלולות להרוס את דירוג האתר.

About the Author

Leave a Reply

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support