קידום ובניית אתרים ברמה מקצועית

קידום ובניית אתרים ברמה מקצועית

קודם בונים אתר ואז ניגשים לספק קידום אתרים בגוגל, האמנם?
מרבית האתרים נכשלים בהליך הקידום האורגני ברוב המקרים עקב בניית האתר בדרך שאינה תואמת למדיניות של הנהלת גוגל. מומלץ כי קידום ובניית אתרים ישתלבו ביחד.

שילוב בין קידום ובניית אתרים באינטרנט

כבר במהלך אפיון האתר נכון וכדאי לבחור חברת קידום אתרים. חברת קידום האתרים חייבת להתממשק ולעבוד יחד עם החברה שבונה את האתר על מנת שהאתר יבנה בצורה מותאמת לגוגל. זה מתחיל מאפיון היררכיה נכונה של האתר, עץ קטגוריות מתאים וכו’ וממשיך עד לרמת “קוד נקי”, מהירות אתר, חווית משתמש, אזורי תוכן דינמיים ועוד.

אז מהם השלבים הנכונים לבניית אתר שיהיה ניתן לקדם בגוגל:

מרבית חברות קידום ובניית אתרים יכתוב בסעיף זה “עיצוב אתר”. אך כאן בשלב הראשון טמון ההבדל שבין כישלון להצלחה בפרויקט קידום האתר. בשלב הראשון מה שנכון לעשות הוא אפיון מבנה אתר ל SEO. לאחר מכן נעבור לעיצוב בסיסי וראשוני על מנת לקדם דמו. מכאן נעבור לשלב הקידוד וסיום העיצוב. בשלב זה נשאר מולך הלקוח את העיצוב ואת מבנה וסדר האתר. במידה ויש אור ירוק? ממשיכים!

לאחר שהאתר מוכן עדיין לא נעלה איתו לאוויר! בדיוק עבור סעיפים אלו חשוב שיהיה מקדם אתרים בתמונה עוד בשלב הראשון. ישנם פרמטרים ברורים שבלעדיהם אסור לתת לגוגל לסרוק את האתר. חברת קידום אתרים איכותית תוודא שהאתר נשלח לסריקה ראשונה אצל גוגל רק בשלב שהאתר מוכן לכך ועמוד בדרישות של הנהלת חברת גוגל.

 

About the Author
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support